Strona główna logo PZD


Nasz ogród Informacje Opłaty Działkowcy Go¶cie Galeria [kontakt]


logo rod
 

 Dzień Działkowca 2019
 Pomiary geodezyjne Ogrodu
 Dzień Działkowca 2017
 Budowa placu zabaw
 Zima w OgrodzieDzień Działkowca 2019

Zgodnie z tradycją Zarząd Ogrodu zorganizował Dzień Działkowca, który jak co roku odbywał się w uroczystym nastroju. Pan Prezes ROD "Żerań" Piotr Przesmycki przywitał uroczyście wszystkich działkowców i gości. Podczas rozpoczęcia wydarzenia przypomniał iż Dzień Działkowca jest dniem integracji społecznej działkowców ogrodu ROD "Żerań".
W tym uroczystym dniu BRĄZOWYMI odznaczeniami PZD zostali wyróżnieni zasłużeni działkowcy ogrodu ROD "Żerań":
Pani Ewa Trzcińska
Pani Ewa Mackiewicz
Pan Janusz Osiński
Ci Działkowcy w sposób szczególny swoją pracą i postawą działali na rzecz rozwoju naszego Ogrodu. W imieniu Zarządu, Pan Prezes podziękował wszystkim użytkownikom działek za pracę włożoną w utrzymanie swoich ogródków i pielęgnowanie ich z wielką pasją. Szczególne podziękowania skierowane zostały do działkowców, którzy chętnie brali udział w pracach na rzecz upiększania całego ogrodu dzięki czemu z roku na rok staje się on coraz ładniejszy. Działkowcom wyróżnionym w konkursie na Ładną Działkę wręczono dyplomy.
Po zakończonej oficjalnej części działkowcy zaproszeni zostali na poczęstunek, który rozpoczął część o charakterze zabawowo integracyjnym. W tym roku Zarząd ROD zorganizował imprezę nie tylko w świetlicy ale i na zewnątrz pod nową altaną oraz placu zabaw. Na placu zabaw naszym najmłodszym działkowcom umilali zabawę Animatorzy z firmy Balonowa.